Goodnight Caillou

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 293,5 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Budge Studios
Goodnight Caillou mobil uygulamasını IOS işletim sistemi bulunan cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Çocuklarınızın uyku alışkanlıklarını düzene sokmak amacıyla kullanabileceğiniz Goodnight Caillou mobil uygulaması IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indiriliyor. Oyunda çocukların çok sevdiği çizgi film karakterleri Caillou ve Rose yer alıyor. Oyunumuz bu sevimli karakterler üzerine tasarlanmıştır. 

Çocukların yatağa hazırlanmalarına yardımcı olan 20 farklı aktivite Goodnight Caillou mobil oyunu içerisinde çocuklarınızı eğlendirmeyi bekliyor. Oyunun her anında macera dolu anlar oyuncularınızı bekliyor. Sayma ve hijyen hakkında öğretici, eğitici aktiviteler yer alıyor. Her mini oyunda bir çok eğlence ile çocuklar çok keyifli vakit geçirecekler. 

Çocukların uyku düzenini sağlamak isterseniz Goodnight Caillou uygulaması'nda Caillou'yu yatıracak, koyunları saymasında ona yardımcı olacaksınız. Caillou'nun yatma zamanı rutini sırasını seçerek ebeveyn gibi davranacak, karakterimizi huzurlu bir şekilde uyutmaya çalışacaksınız.

Oyun mekaniğinin geniş yelpazesi seçmek için dokunun, bulmacalar eşliğinde eğlenerek oyunda vakit geçirmelerine izin verin. Uyutma rutininizi tamamladığınızda yıldızları saymayı unutmayın. Goodnight Caillou uygulamasına ücretsiz olarak sizde çocuklarınız için sahip olabilirsiniz. 

Goodnight Caillou indir
DİĞER SÜRÜMLER